Profesyonel Sanatçıların Sokak Hayvanlarına Bağışlanan Mama Karşılığında Fotoğraflarınızı Çektiği Proje: Doyuran Kareler

“Doyuran Kareler“ sokak hayvanları yararına hazırlanan bir sosyal sorumluluk projesi. Sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında profesyonel sanatçılar; portre, düğün ve kurumsal fotoğraf çekimleri yapıyorlar. Harika değil mi?

facebookta giotine paylaşmış, ben de gördüm ve çok beğendim, sözlükte paylaşayım istedim.

doyuran kareler, bir sosyal sorumluluk projesi. düğün fotoğraflarınızı, barınaklara mama bağışı karşılığında çekiyorlar. herhangi bir ücret (mama karşılığı da olsa) kabul etmiyorlar. sadece, herhangi bir yolla barınağa mama bağışı yapıyorsunuz. o kadar.

facebook sayfalarında kendilerini çok güzel anlatmışlar: 

sözlükteki tüm evlenecek çiftlere tavsiyemdir. ömür boyu mutlu olun :)

fikir sahiplerine sonsuz şükranlarımı ilettiğim olağanüstü proje. yeni bir hayata kocaman bir iyilikle başlamak, bu geleneği nesilden nesile aktarmak... düşüncesi bile heyecan verici.

projeyi hayata geçiren şahane insanlar. iyi ki, varsınız. dünya sizin gibilerle daha güzel ve yaşanılabilir.

dalga dalga yayılması gereken, gülümseten procce.
aklımda. 

gönüllü düğün fotoğrafçıları arasında idil fırat'ın da bulunduğu kampanya. amaçları siz evlenin, biz çekelim, onlar doysun.

Doyuran Kareler Gönüllüleri

projenin fikir babalarinin, analarinin, uygulayanlarin, destek verenlerin tuttugu altin olasica, omurleri hep saglik, mutluluk, huzur ve keyifle gecesice.

emel çölgeçen'in de tanıtımını yaptığı ve sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında fotoğraflarınızı çeken bir sosyal sorumluluk projesi. güzel.