Reddedilen Erkeğin İki Gün Sonra Sevgili Yapması

Hayatın acı gerçeklerinden biridir. İki gün önce peşinizde koşan kişi başkasıyla sevgili olmuştur. Aklınızın almadığı bu durumun sebebi, "kaçan kovalanır" taktiğinden unutmaya çalışmaya kadar birçok şey olabilir.
Reddedilen Erkeğin İki Gün Sonra Sevgili Yapması


ikinci tercihine yerleşmesidir. hayırlı olsun diyor, başarılarının devamını diliyorum.

"nooldu gücüne mi gitti?" demek gerekir bunun için lagaluga yapan kıza.
ben bunun evlenmelisine sahit oldum. çocuk evlenme teklif etmiş kız kabul etmemiş, sonra kızın çocukluk arkadaşı olan diğer kıza evlenme teklif etmiş kız kabul etmiş.
sonuç; kız nikahı bastı, bağırdı çağırdı... ama hiç bir şey olmadı. mutlu mesut yaşıyolar... diğeri de kuduruyodur heralde hala...

+ ceren ben senden çok hoşlanıyorum ya, nasıl yapsak?
- ah be canım ben seni sadece arkadaş olarak seviyorum ya.
+ peki o zaman, unutalım.

2 gün sonra...

+ aa ceren naber?
- iyiyim gökhan, sen nasılsın? iyi misin?
+ iyilik benden de, sevgili yaptım işte takılıyoruz.
- höm? nasıl ya? baya çabuk tutmuşsun elini...
+ yaa sorma. bak şu bankta oturuyor işte, adı selma.
- ......
+ ee bir şey demeyecek misin?
- kartondan mı yaptın sen onu?
+ sadece %50'si karton. beni reddettiğin gece kabasını aldım süngerle, ertesi gün karton ve mukavvayla tamamladım. saçlarda da ören bayan atlas modelini kullandım ha.


(bkz: sevgili yapmak)

ceza sahsına girerken elini top istemek için kaldıran, sağ kanattan akan malum kızımızıdan orta gelmeyip barcelona gibi orta alanda top çevirmeye karar verince, soldan akan diğer kızdan gelen topa çıkıp jan koller kafası vurup kaleciyi içeri sokan erkeğin hareketidir. soldan akan kız asist yapıp kıymet görürken, sağdan akamayan, top çevirmekle meşgul kızımız ayağında topla kala kalır.

reddeden kızın kendini tek ve en üstte gören egosuna inen şamar. eleman çöllere düşmeliydi ona sorsan.

bizzat benim. ben yanımda olanı harbi severim. kız arkadaşımı sikseler aldatmam (vallaha lan, tarihimde yok örneği). ancak ayrıysak da kitabını tanımam valla. 1 gün üzülürüm, moralim çok bozulur. ertesi gün başka kadınla takılırım. hiç de öyle kıskandırmak için yok gıcıklık için yok tatmin için falan olmaz bu. zaten kimseler duysun öğrensin diye bir çaba da asla göstermem. gözüne sokmam yani. kimi zaman reddedenden 3 kat daha güzel bir kadın bile olur bu. ne kasacam lan kendimi siktiğimin dünyasında. geleni üzmedik. gideni de siklemedik. iradem iyidir maşallah. 1 saatte sigarayı, 1 saatte alkolu, yarım günde adana kebabı bırakırım valla istesem.

reddeden tarafa benim seni sevmem sana bir lutuftur. haddini bil bak elimi sallasam ellisi mesajı vermesidir.

çizilen karizmanın yeniden kazanılması.

bunun bir üst modeli: "terkedilen erkeğin iki gün içinde sevgili yapmasi" ,

bunların hepsinin ağa babası: " ayrılınan erkeğin iki gün içinde sevgili yapmasi "dır.

o arada takıldığımız başkaları da oluyor, o yüzden yapıyoruz bunu. ilk ağızdan anlatayım da kafanızdaki soru işaretleri gitsin kızlar. size yazarken bir yandan başka kıza/kızlara da yazıyoruz. eh sen yüz vermiyorsan eleniyorsun haliyle, diğer yarışmacılarla yola devam ediyoruz. yarışmacıları seçerken kriterler genelde meme, bacak, popo ve özellikle "o kızı ne kadar yatağa atmak istiyorum?" üzerinden şekilleniyor.


ha aşık mı olduk, o zaman mümkün değil bir kıza aşıkken aynı anda milyon tane başka kıza yürümüyoruz. aşık olduğu kızı görüyor insanın gözü sadece.
eğer başınıza böyle bir şey gelmişse bilin ki o herif sizi zaten pek sallamamıştır, takılmacalık, vakit geçirmecelik -anlatamadım, işte siz doldurun kelimelerin içini- görmüştür. üzgünüm ama böyle.

yedek kulübesini iyi kullanan ve verim alan adamdır.

reddedilen erkeğin hasar gormus egosunu bir derece de olsa onarması için gerçekleştirdiği eylemdir, ancak içten içe iki gün içinde yaptığı sevgilinin reddedildiği kızdan daha iyi olmadığını bildiği için o ego hafif kırık bükük kalmaya devam edecektir.

sen yoksan başkaları var demektedir ve sizi kıskandırmaya çalıştırmaktadır. kızı sizin de takıldığınız çevreye getirir, gözünüzün önünde sarılır samimi olur. hatta gelip sizinle aynı masaya oturur ki tepkinizi yakınen ölçebilsin. bu sırada siz de ne kadar doğru bir karar vermiş olduğunuzu farkedip sevinebilirsiniz.

onu reddedenden gerçekten hoşlandığını kanıtlar bu. yaptığı da bastırmadır. savunma mekanizması.