Selena Dizisinde Gerçek Kötünün Aslında Selena Olması

Selena'yı hatırlıyorsunuz değil mi? 2006-2009 arası yayınlanan dizi Sinem Kobal'ı ünlendiren dizi olarak hafızalarda kalmıştı.
Selena Dizisinde Gerçek Kötünün Aslında Selena Olması

selena'da gerçek kötünün alenen selena olması, daha evvelinde selena izleyen fakat bunun farkına varamayan selena fanlarını üzecek bir iddia.

acemi cadı ve sihirli annem dizileri bittikten sonra büyük bir boşlukta kaldım. ve nedir, ne değildir diyerek bir şans verdim bu diziye ve oldukça sardı. 39. bölüme geldiğimde aslında gerçek kötünün selena olduğuna kanaat getirdim. tabii ki bu ciddi iddia akıl dolu, mantık fışkıran argümanlar ile desteklenecek.

- dizide selena iyiliği temsil ediyor, iyilik için mücadele ediyor gibi görülüyor. hafızalarımızı zorlayalım ve ilk bölümlere gidelim. selena isimli arkadaşın masum selin, nazlı ve leyla'nın anasına kapsül gibi bir şeyin içerisinde görüldüğü sahneyi hatırlayalım. annesi ve babası evlerinde keyif çatarken gelip tanımadığı insanlardan ve de sihirli güçleri olmayan fani insanlardan yardım isteyen selena'nın yüzünden bunlara araba çarpıyor ve rahmetli oluyorlar. selin, nazlı ve leyla selena yüzünden amcalarının ve cadaloz yengelerinin yanına taşınmak zorunda kalıyorlar. hani iyiydi bu kız?

- iyilik için çalışan biri kin gütmez, kalbinde siyahlık olmaz. iyi her zaman iyidir, her zaman merhametlidir. fakat bu selena denilen sarışının kıvılcım'a hiç iyi davrandığını gördünüz mü? ya da fitnat hanıma? tamam özlerinde sıkıntılı, problemli insanlar olabilirler fakat onları iyiliğe itmek için, onları kazanmak için çaba sarf etti mi? hayır... kıvılcım'ı okulda ufak sihirleriyle rezil etti, arkadaşlarının karşısına küçük düşürdü. sonra da tüm sorunlara kendisi sebep olmamış gibi selin, nazlı ve leyla'nın koruyuculuğunu üstleniyor. lan zaten sen olmasaydın bu kızlar sıcacık yuvalarında mutlu mesut yaşıyorlardı.

- güzelliğini ve çekiciliğini kullanarak ütopya halkını kendi etrafında toplayarak hades'i gerçek kötü gibi göstermeye çalışsa da bu adam aslında bayağı komik bir adamdı. hades'in selena gibi onaylanmaya, beğenilmeye ihtiyacı olmadığı için içtenliğiyle daha ön planda. selena iyiyim diye gezip herkesi birbirine katarken adam bangır bangır "ben kötüyüm" diyor ve ona göre hareket ediyor.

- bunun bir tane sevgilisi vardı donuk surat burak. senin bu dünyada bulunma amacın, bu üç öksüze koruyuculuk yapmak ise senin neyine aşk meşk işleri? iş hayatı ile sosyal hayatı birbirine karıştıracak kadar perilikten zerre anlamayan, nefsinin esiri olmuş biridir bu selena.

- bu dünya'ya iyice kapağı atabilmek için bir tane pastane dükkanı açıyor ya. güya low profile ayağı. ulan işin sihirle, marifetin yani becerili olduğun konu gizem üzerine kurulu ne alaka fani işler. pastacı osman... serbest çağrışım. neyse, sanayi isimli bir eleman çalışıyor bunun yanında. gariban, yoksul bir çocuk. tutulmuş bu sarışına. onun hisleriyle oynayarak "bizim seninle sadece iş ilişkimiz var onun dışında aramızda bir şey yok" diyerek çocuğun erkeklik gururunu ayağının altına paspas yapıyor. çok iyi kızdı değil mi bu selena..

- bu bizim 3 öksüz bir bölüm sihirli adaya gidiyor ya. orada eğlenip, felekten bir gece geçiriyorlar. ya arkadaşım sen bunlara çobanlık yapmak için bu dünyaya geldin değil mi? eyvallah, yine senin yüzünden bu çocukların hayatı karardı ya neyse. sihirle, büyüyle bu çocukları tahsillerine mani olmuyor musun? hatırlayın bir bölümde selin sevgilisi ozan ile sinemaya gidebilmek için selena'dan yardım istiyordu o da paşa paşa yardım ediyordu. böyle mi düşünüyorsun bu masumları? eğitimlerinden geri kalıp sihrin, büyünün peşinden mi koşsunlar? ya bir gün olsun şu kızlara bir kuran tilaveti yapalım mı dedin? senin derdin ne be kızım ne selena söyle be kızım?

daha neler neler var. fakat daha fazla sinirlenmemek adına yazmıyorum. her şeyin müsebbibi selena'dır...

Bayan Rottenmeier'ın Aslında Heidi Hakkında Haklı Olması

Ninja Kaplumbağalar'ın Aslında Bayağı Bayağı Silahlı Çete Olması