Steam Üzerinden Satın Alıp Oynayabileceğiniz En İyi Dövüş Oyunları

Kritiklerce beğenilen, sizi pişman ya da mutsuz etmeyecek oyunları aktarıyoruz.
Steam Üzerinden Satın Alıp Oynayabileceğiniz En İyi Dövüş Oyunları

mortal kombat 11

mortal kombat serisinin en iyi halkası olmakla kalmayıp bu kategorideki en prestijli oyun haline geldi. complete edition beklemek isteyenler olabilir. son kış indiriminde %60 ile 40.80 tl fiyatla sunuldu. 9.0 puan aldığı ign incelemesi şuradaserinin steam'de bulunan diğer oyunlarına da göz atalım...

mortal kombat x

11 çıkana kadar en iyisiydi, predator, alien, jason, leatherface gibi konuk karakterleriyle tam bir şölen sunuyordu. onun tam paketi var. geçen yaz da %70 indirimle sunulmuş. 8.4 puan aldığı ign incelemesi şurada.

mortal kombat komplete edition

serinin 9. oyunu. freddy krueger de var. bende çalışmadı. optimizasyon sıkıntıları oluyormuş, başka bilgisayara bekletiyorum. 7.75 fiyata iniyor, ben de birkaç ay önce almıştım. 8.0 puan aldığı ign incelemesi şurada.

tekken 7

tekken serisinin steam'deki tek oyunu, serinin de en iyisi olduğunda herkes hemfikir. mk11 ile birlikte janrın zirvesini oluşturuyor. şu an %63 fakat kış indiriminde %70 ucuza sunulmuş. zaten ultimate edition standart fiyatın iki misli. beklemekte fayda var. 9.5 puan aldığı ign incelemesi şurada mortal kombat'a kuma getiren pandanın video tanıtımı ise şurada.

street fighter v

yeni kullanıcı için dövüş dinamikleri daha kolay olduğu için başlangıç seviyesinde önerilen street fighter oyunu. 4 sezonun ek paketleriyle champion edition'u indirime girmedi, ana ürün azami indirimi olan %60 ile 24 tl'ye satılıyor. 8.0 puan aldığı ign incelemesi şurada.

ultra street fighter iv

önce super sonra ultra olan bu 4. oyun, zorluk açısından fanlarını mutlu etmiş, yeni oyuncuları isyan ettirmiş bir halka. onun da envai çeşit kostüm paketi bulunuyor. aldığı en fazla indirim %75 ve şu an da bunu sunuyor. 9.0 puan aldığı ign incelemesi şurada.

street fighter 30th anniversary collection

içinde atari döneminin 12 street fighter oyununu barındıran bir set. pc ile oynanışta sıkıntıları olduğu söyleniyor. fiyatı da azami indirimde dahi 40 tl'nin üzerinde sunuluyor. ign oyun fragmanı şurada, oynanış videosu ise burada.

street fighter x tekken

capcom ambalajlı olduğundan street fighter ağırlıklı oluşu çokça dile getirilen oyun da ek paketleriyle iki misli fiyatına çıkıyor. şu an azami indiriminde sunuluyor. 9.0 puan aldığı ign incelemesi şurada.

injustice 2

çizgi roman külliyatını sevenlerin yüzünü güldürecek oyunlara gelelim. dc evrenini tanımak ve tatmak isteyen herkesi davet eden bu seri, mortal kombat'la aynı elden çıktığından ötürü, tam paketleriyle satılıyor ve sık sık indirime sunuluyor. 9.0 puan aldığı ign incelemesi şurada.

injustice: gods among us

serinin bu ilk oyunu periyodik olarak indirimine giriyor ve 7.75 fiyatla sunuluyor. 8.2 puan aldığı ign incelemesi şurada.

ultimate marvel vs. capcom 3

street fighter ile aynı elden çıkan oyunda üçerli grupta karakterlerimizi anime tadında dövüştürebiliyoruz ve yelpaze eser miktarda doyurucu. 22.20 tl'ye sunuluyor. 8.5 puan aldığı ign incelemesi şurada.

not: marvel vs. capcom: infinite bu oyun kadar beğenilmemişti, onun da 7.7. puan aldığı ign incelemesini şuradan izleyebilirsiniz.

soulcalibur vi

gelelim kılıç diyarlarına. kendi karakterinizi ve kombolarınızı yaratabildiğiniz bu zengin oyunda geralt of rivia da ek karakter olarak yer almakta. %75'lik maksimum indiriminde oyun 50, deluxe edition'u 75 tl fiyatla sunuluyor. bunun da tekken gibi serisinin tek halkası olması size pek seçenek bırakmıyor. 8.9 puan aldığı ign incelemesi şurada, geralt of rivia tanıtımı ise burada.

samurai shodown v special

yine kılıç düelloları, şahane arka planlar. yine serisinin tek halkası. ben bunu satın aldım. zaten %50'lik 9.25 maksimum indirimli fiyatında sunuluyor. 8.2 puan aldığı ign incelemesi şurada.

killer instinct

yine atari döneminden bir oyunun modern grafiklere sahip son halkası. oldukça beğendim. ek paketi falan yok, henüz indirime de girmedi, girdiğinde 14.75 tl fiyata sunuluyor. 8.4 puan aldığı ign incelemesi şurada.

the king of fighters xiv

elliye yakın karakterle yine köklü bir oyun, son halka. şu an %50 ancak büyük indirimlerde %75 fiyatla sunuluyor. 8.0 puan aldığı ign incelemesi şurada.

the king of fighters xiii

13. oyun 7.75 gibi bir fiyata sunuluyor. 7.0 puan aldığı ign incelemesi şurada.

bu serinin de street fighter gibi eski oyunları steam'de bulunuyor ancak tek pakette değil, ayrı ayrı satılıyor. hangileri onlar?

the king of fighters 2002 unlimited match
the king of fighters '98 ultimate match final edition
the king of fighters '97 global match

şu an %67 olsalar da %80 gibi bir indirimle sunuluyorlar. 97 olanı azami fiyatı olan %50'den satışta.

dead or alive 6

beşincisi steam'de ücretsiz olan oyunun grafikleri göz doyuran son halkası 100 tl'yi aşkın fiyatıyla beklenecekler listesine giriyor. zaten en fazla %60 indirimle sunuluyor. 7.7 puan aldığı ign incelemesi şurada.

blazblue collection

son oyunun linkiyle verdim ancak pakette 4 oyunun tamamı 23.84 gibi bir fiyata sunuluyor.

steam'deki diğer oyun cross tag battle bir spin-off ve zaten indirimde değil.

9.4 puan alan calamity trigger ign incelemesi şurada
8.5 puan alan continuum shift incelemesi şurada
chrono phantasma fragmanı şurada
central fiction fragmanı ise şurada

skullgirls

tüm oyun seçkilerinde görüp önyargılı yaklaşsam da, yukarıdaki kuzeni gibi bu da anime görselleriyle bezeli, eğlenceli, son derece keyifli ve zengin içerik sunan bir oyun. şu an 5.40, inadım inat deyip beklerseniz 3.60 tl'ye de sunuluyor. 8.5 puan aldığı ign incemesi şurada.

dragon ball fighterz

daha çok serinin meraklılarına hitap eden oyun, üst paketlerinde iki misli fiyata satılıyor. şu an %75 azami indirimle sunuluyor. 7.0 puan aldığı ign incelemesi şurada.

under night in-birth exe:late

"sen ne diyorsun lan değişik?" dediğinizi duyar gibiyim. havuzu bizde çok bilinmeyen iki oyunla kapatacağım. bu oyun maalesef en fazla %33 indirimle sunuluyor. ign fragmanı şurada.

guilty gear xrd -sign-

guilty gear xrd yeni serisinin ilk oyunu olan sign, 2014 yılında piyasaya çıktı ve hemen büyük beğeni kazandı. game informer'in en iyi 30 video oyunu listesine 8. sıradan girdi. oyun, kampanyalarda %80 indirimle sunuluyor. xrd serisi tanıtım videosu şurada.

guilty gear xrd -revelator

iki yıl sonra onu guilty gear xrd -revelator- a.k.a. guilty gear xrd rev 2 takip etti. üst paketleri de bulunan revelator, kampanyalarda %75 indirimle sunuluyor. tanıtım videosu şurada.

guilty gear serisinin eski oyunları da steam'de mevcut. hangileri onlar?

guilty gear x2 #reload
guilty gear isuka
guilty gear 2 - overture-
guilty gear xx accent core plus r

hepsi de kampanyalarda %80 indirime giriyorlar.

daha eskisi olan guilty gear ise %20 indirimle sunuluyor.

Atari Tadı Almak İsteyenlere: Steam'den Uygun Fiyata Satın Alabileceğiniz 2D Oyunlar

Ebeveynler, Karantinadaki Çocukların Psikolojisi İçin Nasıl Davranmalı?