Şu Sıralar Dizisi Çekilmesi Planlanan Efsane Film Snatch Hakkında Bilinmeyenler

Usta yönetmen Guy Ritchie'nin senaryosunu yazıp yönettiği, Jason Statham ve Brad Pitt'in başrollerini paylaştığı Snatch filmi hakkında muhtemelen bilmediğiniz bazı bilgiler.
Şu Sıralar Dizisi Çekilmesi Planlanan Efsane Film Snatch Hakkında Bilinmeyenler

* brad pitt bildiğiniz üzere guy ritchieden bir rol rica etmiş, guy ritchie bakmış ki brad ingiliz aksanını kapamadı ona çingene rolünü vermiş.

* sol, vincent and tyrone'un bahisçi soygunu sırasında yaptığı bütün hatalar, reality showlarda gösterilen kameraya çekilmiş soygunlardan alınmaymış.

* guy ritche brad pitt'e bir boksör rolünde olacağını söyleyince brad piit biraz bozulmuş çünkü fight clubın çekimini yeni bitirmişmiş ve gene aynı tip bir rolde oynamak istemiyomuş, ama filmde yeralmak için mecburen kabul etmiş. (iyi de etmiş valla hehe)

* amerikan dağıtım şirketleri filmin adını snatched veya snatch'd olarak değiştirmeyi düşünmüşler.

* filmde 153 kere fuck kelimesi geçmiş. ( the boondock saintse yetişememişler maalesef)


* filmin açılış sahnesinde soyguncularımız virgin maryden bahsetmektedirler, bu aslında reservoir dogsa bir göndermeymiş. çünkü reservoir dogsun ilk sahnesinde kahramanlarımız madonnanın like a virgin adlı şarkısını tartışmaktaymışlar.(eh karısı kolluyo adam napsın)

* yapımcılar boks maçı sahneleri için yeterli figüran bulamamışlar bu yüzden kameranın açısı değiştiği zaman figuranlarda hareket ediyolarmış ki etraf kalabalık görünsün.


*vinnie ve sol arabada elmas muhabbeti yaparken, bullet-tooth tony gelip silahıyla cama vurur, o sahnede oynayan vinnie jones değilmiş çünkü gece bir kavgaya karıştığı için hapisteymiş.(adamım benim bea)

* brad pitt'in karakteri ve aksanının çıkış noktası, eleştirmenlerin lock, stock and two smoking barrelstaki aksanlar hakkında yakınmalarıymış.guy ritchie'de bu eleştirmelere inat öle bi aksan yaratmışki değil izleyiciler, filmdeki karakterler bile çingene mickeyin konuşmasını anlamıyolar.