Tekerlekli Sandalyedeki Öğrencisiyle Dans Eden Yüreği Güzel Öğretmen

Dans eğitmenliği yapan Çağlar Özdemir'in, Samsun Muzaffer Barışyurt İlkokulu'nda 23 nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gösterilerinde tekerlekli sandalyeli öğrencisiyle yaptığı o güzel dansı paylaşıyoruz. Ne güzel insanlar var, hala...

minik öğrencisi zeynep uysal'a, muzaffer barışyurt ilkokulunda sabah düzenlenen 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı gösterileri sırasında unutamayacağı bir güzellik yaşatmış olan çağlar özdemir adındaki öğretmendir. buyrun


öğretmen çağlar özdemir'in teşekkürü
kendisi ile irtibat kurduğumda, bütün ekşi sözlük yazar ve okuyucuları için ''ilginiz, alakanız ve duyarlılığınıza çok teşekkür ederim. farkındalığın artmasında sizin de payınız oldu. böyle böyle engeller aşılacak:) sevgiler'' notunu iletti.

gözümden yaş getirten öğretmen.

amına kodumunun iğrenç yeryüzü cehennemi hala batmadıysa böyle insanların yüzü suyu hürmetine ayakta.

bir yandan da sevmiyorum böyle insanları. bu coğrafyada hala umut olduğunu hissettiriyorlar karanlıkta titrek bir ışık gibi.

var ol öğretmenim!

son nefesinde bile bu dansı hatırlayacak bu minik tatlı kız..hayata tutunacaksa bir ömür boyu,eminim bu dansın hatrına olacaktır. bu ülkede hala nefes almamızı kolaylaştıran bu öğretmenide ben kalkıp ayakta alkışlıyorum.

takdir edilesi bir öğretmen ve çok başarılı dans edebilen sevimli bir kız içeren video. o küçük kız, o videoyu her izleyişinde önemli bir organizasyonda büyük bir parça olduğunu hissederek özgüveni yerine gelecek. belki bu davranış ilerde o kızıı bir avukat, üst düzey yönetici, şirket sahibi ya da kimbilir, öğretmen yapacak. umarım bu bir örnek olur ve çocuklarımıza "kimsenin kimseden üstün olmadığı" bilinci aşılanır.
bravo öğretmenim.
bravo güzel kızım.
sizin gibi insanlara ihtiyacımız var!

hani, " dünyayı güzellik kurtaracak " diye bir söz var ya. işte o güzellikleri böyle insanlar var ediyorlar. sağ olsunlar.