Vajinasız Bir Kadının Oral Seks Yoluyla Hamile Kaldığı İlginç Olay

Kadın forum sitelerininde yıllardır konuşulan "sperm yutsam hamile kalır mıyım?" muhabbeti, pek de yersiz bir konu değilmiş görünüyor. 1988 yılında yaşanan kayıtlara geçen bir olayı inceliyoruz.
Vajinasız Bir Kadının Oral Seks Yoluyla Hamile Kaldığı İlginç Olay
iStock

dalga geçtiğimi zannediyorsunuz ama değil, yaşanmış gerçek bir vaka.

1988 yılında, afrika'nın güneyinde lesotho krallığı'nda doğum sancısına benzer semptomlarla hastaneye gidip, muayene sonrasında vajinası olmamasına rağmen gebe olduğu anlaşılan ve sezaryen yöntemi ile bir erkek bebek dünyaya getiren kızın başına gelmiş bir vaka!

vajinası bulunmayan kızın nasıl hamile kalmış olabileceğine dair kafa patlatan doktorlar, keşfediyorlar ki 9 ay kadar önce aynı kız, karnına aldığı bıçak yaraları yüzünden hastaneye gelmiş!

çiftimiz, oral seks yaparken kızın eski sevgilisine yakalanıyorlar ve eski sevgili, kızı karın bölgesinden bıçaklıyor... midesi yıkanan ve karın boşluğu dikilen talihsiz kızın, oral seks ile ağız bölgesinden giren spermlerin, karın boşluğundaki bıçak yarasının da yardımıyla üreme organlarına kadar yolculuk ettiği ve kızın bu şekilde hamile kaldığı sonucuna varılıyor.

inanılmaz... yutmayın efendim.

kaynak ve daha fazla bilgi: abc news

benim vakadan haberdar olduğum video:


ayrıca 1988 yılında yayınlanan makalede olayın detayları bulabilirsiniz

bjog: an ınternational journal of obstetrics & gynaecology volume 95, ıssue 9
oral conception. ımpregnation via the proximal gastrointestinal tract in a patient with an aplastic distal vagina. case report

douwe a. a. verkuyl
first published: september 1988
https://doi.org/10.1111/j.1471-0528.1988.tb06583.x
cited by: 4

Spermin Duyunca Şok Geçireceğiniz Hiç Bilinmeyen Faydaları