Xbox Game Pass Ultimate İndirimli Şekilde Nasıl Satın Alınır?

Xbox Game Pass aylık bir ücret karşılığında bir dizi yayıncının oyun kataloğuna erişebileceğiniz bir uygulama, aynı PlayStation Plus gibi. Peki bunu indirimli şekilde edinmenin yolu nedir, bir bakalım.
Xbox Game Pass Ultimate İndirimli Şekilde Nasıl Satın Alınır?

xbox game pass'in en üst düzey paketi olan xbox game pass ultimate bildiğiniz gibi aylık 44,99 tl. microsoft'un yaptığı ama çok duyurmadığı bir kampanya ile bu üyeliği aylık 16,25 tl'ye alabiliyorsunuz. böyle yazınca da dolandırıcılık gibi oldu ama tamamen gerçek. yıllık 195, iki yıllık 390 veya üç yıllık 585 tl'ye alabiliyorsunuz. fiyat bilgisini müşteri temsilcisi de telefonda tekrar söylüyor zaten.

bu abonelik microsoft hesabınıza tanımlanıyor ve kullanmak için xbox'ınızda satın alım yaptığınız hesap ile oturum açmanız gerekiyor.

önce microsoft hesabınıza iki tane kredi kartı tanımlayın. 2 tane olmasının sebebi microsoft'un satın almak istediğiniz her yıl için ayrı ayrı çekim yapması, tek kart olunca banka üst üste işlemleri engelleyebiliyor: https://account.microsoft.com/billing/payments/

sonra xbox destek sitesine gidin: https://support.xbox.com/tr-tr/contact-us.

bize ulaşın'a tıklayın ve destek almak istediğiniz konuyu ilk satır abonelik ve faturalandırma, ikinci satır abonelik satın almak istiyorum olarak seçin:


cyberpunk iadesiyle ilgili bilgilendirme çıkacak atlayın. bir arama isteyin'e tıklayın. açılan pencerede üst kısım tabii ki türkiye olacak ve telefon numarası kısmına başında sıfır olmadan numaranızı yazın (bilgisayarınız dark modda ise yazdığınız numara görünmüyor saçma bir şekilde. doğru yazdığınızı kontrol etmek için mouse ile yazdığınız numarayı seçebilirsiniz) ve onaylayın. görüşme türkçe oluyor bu arada, ingilizce değil.

burada sıkıntı olursa microsoft'u kendiniz arayabilirsiniz: 02123755065 veya 08503902777

birkaç dakika içinde microsoft'tan aranacaksınız. müşteri temsilcisine indirimli xbox aboneliği almak istediğinizi söyleyin, sizi satın alma birimine yönlendirecek. satın alma birimindeki müşteri temsilcisine de indirimli gamepass ultimate alacağınızı söyleyin, zaten kendisi konuya vakıf olduğu için size yardımcı oluyor.

ben 3 yıllık aboneliği tavsiye ederim, 1 ya da 2 yıl sonra aylık 45 lira (zam gelirse daha fazla) ödememek için şahsen 3 yıllık satın aldım.

ekleme: müşteri hizmetleri bana son gün demişti ama değilmiş, ayrıca web sitesindeki sohbetten de alınabiliyormuş.