Yaratıcılığın Sınırlarını Zorlayan Efsane Sahibinden.com İlanları

Konu bir şeyler satmaya çalışmak olunca yaratıcılıkta sınır tanımıyoruz.

"o bir fenomen! ters dönmüş eti puf!"

eşine rastlanamayacak bir eti puf! meraklısına, kolleksiyonculara, yemek isteyenlere...

o hayata 1-0 yenik başlayanlardan! o hayata sırtını çevirmişlerden! o güneşi görmek istemeyenlerden! o küsmüşlerden!

fabrika çıkışı kusurlu. kesinlikle şahsım tarafından paketi açılıp ters çevrilmemiştir. zaten bilen bilir eti puf'ları açmak hiçte öyle kolay değildir. yanınızda ya kesici delici bir alet ya da uzun tırnaklı bir arkadaşınız bulunmadığı sürece açması bir hayli zordur. açtıktan sonra da eski haline getirmek paketi imkansızdır.

"ne var ki ben de ters çevirebilirim onu" diyenlere hemen imkansızlığını anlatayım:

ankara genelinde her branşta her seviyeye özel ders veren onlarca donanımlı odtü'lü öğrencilerden oluşan odev(odtülü ders verenler) çalışanları olarak toplanıp incelediğimizde şunu gördük; eti puf'un 5.5 cm olan bisküvisinin çapı, paketin 3 cm olan yarı çapından (paketinin de yarım küre olduğunu göz önüne alırsak) büyüktür. dolayısıyla bisküvisi kırılmadan o paketin içinde ters dönmesi mümkün değildir. matematik kurallarına aykırı o çevirmeyi kimse yapamaz. yapılsada eti puf fotoğraflardaki gibi kalamaz.

baştan 6. ve 7. fotoğraflarda puf'un marşmelov diye tabir edilen beyaz şekerlemesinin bir miktar ezik olduğu ve bu şekilde ters döndüğü düşünülmüş. yine odev olarak yaptığımız incelemede puf'un taşınmalar esnasında o bölgeye doğru eğimli durması ve ağırlık merkezi doğrultusunun tam o bölgeden geçmesi sebebiyle oraya yapılan basınçtan ötürü o şekle geldiği anlaşılmıştır. bu yapılan araştırma da akıllarda soru işareti kalmamasını sağlamıştır.

http://www.sahibinden.com/…s-donmus-eti-puff/detay/

"ayrılık esnasında kaskı ver dediğimde" al be al senin 100 liralık kaskınamı kaldım" dediği için 110 tl ye veriyorum" kısmı ile yaran ilandır.

Kaynak

baslik: kafesini nadiren açabiliyorum yemin ederim ailemizi perişan etti

bir tanidiğimin hediye ettiği jago cins papağanimi satiyorum.o tanidiğimla da bütün ilişiğimi kestim.alana daha önce kerpeten (papağanin ismi) tarafindan parmaği koparilan kardeşimin kullandiği ilkyardim setini bedava vereceğim.zamaninda bir petshopa sattiğimda adam bana parami iade etti ve 3. fotoğrafi bana yolladi.diğer kuşlarla da fazla anlaşamamiş.

gerekli gördüğüm bazi önemli notlar;
asla kafesini açmayiniz.
açarsaniz elinizden haydari eksik etmeyiniz.
kerpetene asla agresif tavirlar göstermeyiniz.
olur da yem vermek için kafesine yanaşirsaniz 3 kişiden az olmayiniz.
yem olarak herşeyi verebilirsiniz yemek seçmez.(bamya, kurufasülye, kabak)

kopan uzvunuzu buzla dolu bir tencere veya benzeri bir kap ile en yakin devlet hastanesine giderseniz çok geç kalmiş sayilmazsiniz.
alan arkadaşa hayirli olsun.

http://www.sahibinden.com/…l-kopegi-41689040/detay/

sivas mangal köpeği yarma garantili bir ilan.

http://www.sahibinden.com/…bir-arac-169736971/detay

--- spoiler ---

öncelikle herkese merhaba,
aracın kayıtlara göre 14. sahibiyim 3 kez değişik şehirlerde ticari taksi olarak kullanılmıştır. 4 kez 500.000'den km. düşürüldü yani orjinal kmsi bilinmiyor şu an araç 1km de birader oynarken sayacı bozdu, ufak tefek kazaları var bir seferinde ikiye bölündü, bikerede tren çarptı azı burnu başka tarafa kaydı ama düzelttik resimden de anlaşılacağı gibi şahinden başka herşeye benziyor, arabam gazlı ama ben havayla çalıştığını düşünüyorum gaz diye hava bastıklarını duydum bizim ponpacının yani hava basabiliyorsan çalışmıyacağı anlamına gelmez, bu arada benzin deposuna kuşlar yuva yapmış arada bi ötüyorlar yeni sahibinden ricam kuşların yuvasını bozmasın yuva bozanın yuvası olmaz derler.
özellikleri saymakla bitmez euro ncap ten yıdızı yok ama danışma hattını aradım o tarihte firma kurulu değilmiş olsaydı kesin bir yıldız verirlermiş. kazayı anlattım o sırada ben içindeydim dedim şaşkınlıklarını daha fazla gizleyemediler allah kurtarmış seni dediler. 4 lastik yeni aldım hepsi ayrı marka çıkmacıdan ucuza mal edilebiliyor. hiç bir araçta olmayan otomatik sellektör fonksiyonu var sellektör kolu bozuldu ama far ampülünde bir temassızlık nedeni ile bazen gereksiz sellektör yaptığıda olmuyor değil. arabanın dikizleri 3 kez çalındı bende daha taktırmadım farkettimki orta dikizde yetiyormuş bence yan dikizler gereksiz.
şanzıman biraz sıkıntılı bu günlerde 1.vitese isteksiz geçiyor 2.de gitsemmi gitmesemmi ama 3.vites bambaşka 4le 5. vites yok ben aldığımda da yoktu noldunuda kimse bilmiyor sanayiye götürdüm sen sat bunu dediler bu yüzden satıyorum. bu arada 3000 devirden sonra kedi sesi geliyor motordan kaputu açtık baktık bişey yok, ama ses var bizde bir anlam veremedik bir rivayete göre bu modelerin sokakta kalan versiyonlarında kronik bir sorunmuş satıcı firma 1999 da fabrikaya yazmış hala cevap dönmemişler. cevap gelirse biz sizi ararız dediler. şimdilerde egzoz patladı kedi sesi geldikce basıyorum gaza kaplan sesi gelmeye başaladı daha hoş geliyor bana. geçen 9 kişi bindik amortisörler patladı alt takımı yeni yaptırdım. arabamla ilgili anlatıcaklarım bu kadar alan arkadaş şimdiden ayrını görsün

--- spoiler ---

elemanın mizahı hoşuma gitti,alsam mı lan acaba sfdafasdsads.

" aracın büyuk bir kazası belası yok, bir kaç yerine boya ister, cam otomotikleri ve ön panel bakım ister başka bir sorunu yok. çok az pazarlık olur. takas belki. klima yok."

aracın honda olduğunu anlamak için bile bir milyon şahit gerekli.

http://www.sahibinden.com/…da-civic-110577715/detay

24 yıldır saklanan araba

1990 model Kartal. 24 yıl boyunca özenle korunup saklanmıştır. En ufak çizik dahi yoktur. Sadece 1924 kilometrede. Türkiye'de tek. Fabrikadan çıktığı gibi, sıfır.


sevgililer günü eriği

Her mevsim dalında yeşil erik siz sayın müşterilerimize sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.Sevgililer Günü'ne özel kampanyalarımız başlamıştır.Ürünümüz kesinlikle dondurulmuş değildir.Ürünlerimiz sera ürünüdür ve yurtdışından temin edilmektedir.


sıfır ölü gibi

Aracım 1977 model olup 1300 motor hacmine sahip bir yer uçağıdır (Benim gözümde). Model yılının 83 yazdığına bakmayın 83`ten aşağısını bilgisayar kabul etmedi. Onun için öyle yazmak zorunda kaldık. ABS, klima, airbag, açılır tavan, alaşım jant, navigasyon, yol bilgisayarı gibi özellikleri yoktur. Fakat; direksiyonu, sigara küllüğü, yaylı koltukları ve çakmaklığı vardır. Açılıp kapanabilen camları ve kapı kolları çalışır durumdadır.