Yeni Dünya Düzeni'nin Yaratıcı Fikir Babası, İlluminati'nin Tepe Adamı: Albert Pike

ABD'li şair, general ve 33. Derece Büyük Mason Üstadı Albert Pike'ın hayatına dair bilgiler.
Yeni Dünya Düzeni'nin Yaratıcı Fikir Babası, İlluminati'nin Tepe Adamı: Albert Pike

albert pike 29 aralık 1809’da boston’da doğdu. harvard’da çalıştı. amerikan iç savaşı’nda güneyli ordu’da tuğgeneral olarak savaştı. savaştan sonra tutuklandı ve hapse girdi. hapisten kurtulması bir freemason olan başkan andrew johnson’un affıyla mümkün oldu. ertesi gün beyaz saray’da birlikteydiler. bu aftan sonra başkan, iskoç riti tarafından 4. dereceden 32. dereceye terfi ettirildi.

bir 33. derece mason olarak, eski ve kabul edilmiş iskoç ritinin kurucusu ve babası, kuzey amerika freemasonary’nin büyük komutanı ve ku klux klan’ın "top" lideridir. tüm satanist luciferian grupların büyük ustası da olan bu adamın, lucifer’la bir bilezik vasıtasıyla sürekli iletişim halinde olduğu da söylenir. illuminati’nin de tepe adamlarından biridir. yeni dünya düzeni’nin fikir babası ve planlayıcısıdır.

bir gün albert pike, kendi ruhsal rehberi olan lucifer’dan aldığı bir mesajı –ki bunların da demonik görüntüler olduğu belirtiliyor- dönemin illuminati başkanı mazzini’ye 1871’de yazdığı bir mektupta anlatır. 

ilginçtir ki bu mektup "tek dünya düzeni"ni gerçekleştirmek için yapılması gereken üç dünya savaşını anlatır:

"1. dünya savaşı, illuminati’ye rus çarlığı’nı yıkarak, bu ülkeyi ateistik komünizmin bir kalesi yapmak için gereklidir. britanya ve alman imparatorluğu içindeki örgütümüz bu savaşı tetiklemeli, savaşın sonunda komünizm kurulmalı ve dinleri zayıflatmak amacıyla diğer hükümetleri yıkmakta kullanılmalıdır…"

"2. dünya savaşı, faşitler ve siyonistler arasındaki farklılıkların kışkırtılmasıyla tetiklenmelidir. bu savaşın sonunda faşizm yıkılmalı ve siyonizm filistin’de bağımsız bir israil devleti kuracak kadar güçlenmelidir. enternasyonal komünizm, savaştan hristiyan dünyasıyla denge içinde bir güç olarak çıkmalıdır ki ona çıkaracağımız son karışıklıkta ihtiyacımız olacak…"

"3. dünya savaşı, siyonistlerle islam alemi arasında illuminatı ajanlığının sebep olacağı farklılıkların körüklenmesiyle tetiklenmeli. bu savaş öyle bir savaş olmalı ki islam ve siyonizm birbirini yiyerek yok etmeli. bu arada diğer uluslar, fiziki, ahlaki, ruhsal, ekonomik yıkımlara sürüklenerek bölünmeli. öyle bir sosyal kaos yaratılmalı ki, herkes dinleri kanlı şiddetin temel sebebi olarak görmeli ve insanlar mutlak ateizme yönelmeli. son olarak lucifer’in saf ve mutlak doktrininin manifestosuyla hristiyanlık ve ateizm de silinmeli…"

evet… konuyla ilgili daha fazla aydınlanmak isteyenler için: http://www.threeworldwars.com/albert-pike.htm

not: çevirileri hızla ben yaptığım için birebir ve dosdoğru bir çeviri olmayabilir. ancak temel fikre aykırı olmadığı konusunda garanti veririm.

Eğitim İçin Yurt Dışına Gideceklerin Kültür Şoku Yaşamaması Adına Bilmesi Gerekenler