Yıllar Sonra Sahalara Ezel Gibi Dönen, Lisede Kimsenin Yüzüne Bile Bakmadığı Kızlar

Şöyle bir lise yıllarına geri dönün. Kimsenin yüzüne bile bakmadığı o kızı hatırladınız değil mi? Sonradan nasıl da değiştiler ama...
Yıllar Sonra Sahalara Ezel Gibi Dönen, Lisede Kimsenin Yüzüne Bile Bakmadığı Kızlar

tanınsa sevilir. yüzüne bakmıyorlar diye icq'da, msn'de tıtlı muhabbetin inceliklerini öğrenmiştir çünkü. sevgilisinin yokluğunu kültür sanatta aramışsa on numara kardo olur. muhabbetten muhabbete koşturur.

sanıldığının aksine, mucize eseri accayip güzel bi kadına dönüşmez genelde.

kimi de iyice içine kapanır. bireyliğini unutur. okur, bilime falan verir kendini. hiç sevişmemişliği çoluğa çocuğa geyik malzemesi olur. üremek için var olan insanın amacından bir hayli uzakta ölür, gider öyle.

"siz benim yüzüme bakmıyosunuz ama 15 yıl sonra görürüm ben sizi" şeklinde içten içe söylenip hep de haklı çıkacak olan kız.

o günün yüzüne bakılmayan kızları, günümüzde hayatlarını adriana lima olarak sürdürüyorlar. hani gerçekten bazı örnekleri var ki ateisti imana getirir. öyle değişmişlerdir.

neyse ki hiç bir sorunum olmayan kızlardır. bizim lisede kız yoktu lağn !11!!bir1!11!!

röportajlara bakılırsa megan fox ve benzeri güzel ünlünün bir zamanlar olduğu kız.

bütün mü dünyanın en seksi kadınları lisede kimsenin yüzüne bile bakmadığı kız olur anasını satiym.

geçen beni facebook tan ekleyen kızdır bu. baktım request var, açıp profili incelemeye koyuldum.

başta fake sandım ama inceledikçe gördüm ki gerçek. bu sefer de amansız bir soru düştü aklıma: lan ben bu daş gibin hatunu nerden tanıyom a.q. daha da önemlisi bu daş gibin hatun beni nerden tanıyo olum.

aval aval bakarken birden bir ışık çaktı beynimde ve ortaokuldaki kepçe kulaklı sıska cimcime geliverdi gözlerimin önüne. ve saliseler içerisinde diş telleri düştü, saçları kepçe kulaklarını gizledi, elmacık kemikleri çıkıklaştı, beli ince kalmasına rağmen poposu ve vücudunun kalanı dolgunlaştı, çenesi karakteristik bir hal aldı, boy attı, göğüsleri üniformasının düğmelerini zorlamaya başladı ve en son şuh bakışlar kazanarak karşımdaki facebook profilinin sol üst köşesine oturuverdi.

o profile baya bi baktıııııım baktıııııım baktım. eskileri hatırladım biraz. kimse konuşmazdı bununla çirkin diye. garip de bir kızdı hakikaten ama muhabbeti güzeldi, çatlaktı biraz ve ben de bayılırım çatlak insanlara. dolayısıyla baya bir konuşurdum bununla.

şimdi o profilin karşısında mal mal bakınırken düşünmeden edemiyor tabi insan. zamanında kimse bunu kale almazken ben konuşur muhabbet ederdim kendisiyle. e şimdi de ben müşkül durumdayim, hani bi mercy fuck neyim olmaz mı ki ya la? bilemedim ki a.q!

bendim. ama aradan geçen 17 sene içinde, o lisede yüzüme bakmayan tiplerin sıra sıra dizilip çıkma tekliflerine (o zamanlar çıkma teklifi vardı), "sen aslında ne kadar güzelmişsin, neden göstermedin" isyanlarına da tanık oldum. değişen neydi peki? saç stilim, saçımın rengi, biraz makyaj? değişen bunlardı, ama ben değildim. ben şimdi ne isem, lisedeyken de o idim. kahrolsun şekilcilik...

bizim sinifta hemen onumde oturan kizdi. adi nurçindi. kimse yuzune bile bakmazdi bakan da dalga gecmek icin bakardi. guzel olmamasinin yaninda garip degisik de bi kizdi. herkes uzayli filan diye dalga gecerdi kizla. erkeklerden bi tek ben ve yanimdaki arkadasimla arasi iyiydi. onumuzde oturdugu icin konusurduk filan iyi kizdi vesselam. garip huylari vardi o yuzden uzaydan mi geldi bu filan derlerdi. derste sacini keserdi mesela abuk sabuk orasindan burasindan keserdi durduk yere. 

sonra ne mi oldu? okul bitti ben nurcini bi daha hc gormedim. merak ettigim tiplerdendi aslinda. neyse birkac sene sonra okuldan bununla dalga gecen bi iki pijle karsilastim. o sirada karsidan bi kiz gelmekte ama yani oldukca guzel bakimli. bu picler oglum nurcin gelio filan diye costular. kendimi back to the future 2 de alternatif 1985e giden marty gibi hissettim. hani annesi cok tas bi hatuna donusmus hali. aynen o sekilde bi degisim. tabi ben bunlarla gectim dalgami o zaman hayvan gibi dalga gecmeseydiniz en azindan bi sansiniz olurdu diye. su an o kizla dalga gecen tiplerin buyuk kismi kel gobekli oldu. o yuzden yapilmasin boyle seyler.