Yılların Çirkini Bir Sözlük Yazarından Çirkin Erkeklere Tavsiyeler

Sözlük yazarı ''mikua'' çirkin erkeklere acı ama iç rahatlatıcı tavsiyelerde bulunmuş.
Yılların Çirkini Bir Sözlük Yazarından Çirkin Erkeklere Tavsiyeler
iStock.com

merhaba arkadaşlar. yılların çirkini olarak birkaç şey söylemek istiyorum.

ilk kabullenmeniz gereken şey: çirkin olmanın kabullenmek olduğudur. aslında bu çok basit görünür ama iş gerçekten yüzleşmek ve kabullenmeye gelince birçok insan bunu yapmaz, yapamaz veya yapmak istemez. bir şeyleri kabullenmek zorunda olduğunuz gerçeğini kabullendikten sonrası biraz daha kolay.

hiçbir kadın sizin için divane olmayacak.
hiçbir zaman bir kadının o keskin ve davetkar bakışlarını size yönlendirdiğini göremeyeceksiniz.
birçok kez reddedileceksiniz. belki birçoktan daha fazla kez.
başkaları için sıradan olan şeyler sizin için hayal olacak çoğu zaman.
muhtemelen hiçbir sarılışta sizi delicesine seven birinin sıcaklığını bulamayacaksınız.
istediğiniz bir şey her ne olursa olsun, onu elde etmek için kıçınızı yırtmak zorunda kalacaksınız.

bunları kabullendiğinizde bir sabah jensen ackles olarak uyanmayacaksınız ama daha kompleksiz, daha özgüvenli ve her şeyden önemlisi daha beklentisiz olacak ve yükten kurtulacaksınız.

iStock.com

vücut yapın, okuyun kültürlenin gibi tavsiyeler esasında biraz ironik. yakışıklı bir erkeğin birçok konuda hiçbir şey yapmasa da bir adım önde olmasının sebebi fiziksel görünümü iken, sırf bazı konularda otomatik olarak önde olmak için vücut geliştirmek veya sadece karşı cinsi etkileme amacı güderek araştırıp okumanın, yakışıklı bir erkeğin çabalamadan bir şeyleri elde etmesinden bir farkı yok. bunlar için çabalıyor oluşunuzun durumu farklılarştırmama sebebi, başkaları için çabalıyor oluşunuz.

spor yapacaksanız veya okuyup, araştırıp, kendine ait fikirleri olan bir birey olacaksanız, varoluş amacını vajinasını sunmaya değer gördüğü erkekleri etrafında kümelendirme ekseninde belirlemiş olan iki hatunla sevişmek için değil, sağlıklı olmak ve fikirsiz, yorumsuz bir sığır gibi yaşamamak için yapın. başkaları için, özellikle de karşı cinse kendinizi beğendirmek için değil, kendiniz için yapın ne yapıyorsanız. başkalarının istek ve arzularına göre yaşamınızı idame ettirmenize lüzum olmamasını geçtim, kendinize yapacağınız en büyük kötülük bu olurdu herhalde.

bir de saçımı şöyle mi yapsam, sakalımı böyle mi yapsam gibi konulara boşuna kafa yormayın. adam yataktan kalktığı gibi sokağa çıksa yine yakışıklı. sen iki saat uğraşsan yine de onun dağınık saçı kadar ilgi görmeyecek. ayrıca kadınlara çekici gelen detaylar başlığını okuyarak da zaman kaybetmeyin. kadınlar oraya hoşlarına giden veya yakışıklı erkeklerin yaptığı şeyleri yazıyor. aynı şeyi biz yapsak siklerinde olmaz. okuyup okuyup heves yapmayın. kadın gelmiş ''konuşurken saatine bakması'' yazmış mesela. bunun seni beni çekici yapma olasılığı, bu sene boston celtics'in şampiyon olma olasılığına eşit.

bir lakerslı olarak yine bambaşka bir konudan boston'a bok atmanın haklı gururu ile sizlere veda ediyorum güzel insanlar.