Yola Hafriyat Döküp Kaçan Kamyon Sürücüsü

Kartal sahilyolunda bu sabah çok ilginç bir olay yaşandı. Bir hafriyat kamyonu aşağıda izleyeceğiniz videoda da görünen siyah jeep'e çarpıyor. Ardından yaşanan tartışma esnasında kamyon sürücüsü aracına atlayıp kaçıyor. Sonrasında ise ortaya bu ilginç görüntüler çıkıyor.


kartal sahil yolunda gelişen olay.

yol kavgasında olan araç sürücüleri arasındaki kavga sonucunda kamyon sürücüsünün hafriyat ile çözüm bulması.

--- spoiler ---

iki jeep kamyonu kovalayınca arkadan takip eden iki jeep'in öne geçmeye çalışma çabalarına da izin vermeyen kamyon şoförü sonunda kavşağın bitişinde taşıdığı harfiyatı yola dökerek yolu trafiğe tamamen kapatıp ve kaçtı.

görüntüyü kaydeden araç sahibi, kamyonun sahil yolunda akılalmaz hareketler yaptığını, kendisine de neredeyse çarptığını ve kamyon sürücüsünün tüm ışık ihlallerini de bu arada yaptığını belirtiyor

--- spoiler ---.

Sözlük yazarları ise olayı böyle gördüler


adam bence yıllardır aklında olan bir şeyi yapmış büyük ihtimal işini kaybedecek ama.

başıma bişey gelmeyecekse taktir ettiğim hareket. şimdi peşinden gelen 2-3 araba var, ya trafiği tehlikeye sokup kovalamaca devam edecek, bu da olası kaza demek. ya da herifler şoförü yakalayıp hastanelik edecekler. en kötü ihtimalle birisi yaralanacak. bu durumda ise o yöndeki trafik bir kaç saat kapanacak. en kötü ihtimal olan can kaybı yerine trafiğin kapatılması en doğru hareket bence.

olayı normal görenler!!!

o yolda kendi anne, babanızın ambulansla hastaneye yetiştirilmeye çalışıldığını ve bu kapanan yol yüzünden hastaneye yetişemeyip ambulansta hayatını kaybettiğini bir düşünün bakalım!!!

inanılmaz bir olay cidden!!!

verilecek ceza belli dökeceksin bir yere harfiyatı onu başka yere şeker kaşığı ile taşıtacaksın.

eminim kaçarken çok gülmüştür...

o hafriyatı dökmese daha ciddi sıkıntılar yaşanabilirdi belki. bilinmez.