Zengin Oyuncu, Yönetmen ve Yapımcıların Özel Olarak Film İzlediği Hizmet: Bel Air Circuit

Hollywood'un ünlü ve zengin kişileri nasıl film izliyor diye düşünmüş müydünüz? Herkesin üye olamadığı, sadece davet ile girilebilen bu hizmet, sorularınızı cevaplayacaktır.
Zengin Oyuncu, Yönetmen ve Yapımcıların Özel Olarak Film İzlediği Hizmet: Bel Air Circuit

bel air circuit, hollywood film stüdyolarının bazı yüksek mertebe film yapımcılarına, yönetmenlere, aktörlere ve bunların dışında varlıklı seçkinlere sağladığı ayrıcalıklı bir film dağıtım hizmeti. adını los angeles'ta genellikle film yapımcılarının ikamet ettiği bel air bölgesinden almış. bel air digital circuit de deniyor.

başlangıçta louis b. mayer ve darryl f. zanuck gibi kodaman film yapımcıları kendi özel alanlarında filmleri vizyona girdiği gibi izleyebilsin, degerlendirebilsin diye düşünülen bir hizmetken sonra genişletilerek çeşitli sebeplerden filmleri sinemada izleyemeyen ya da kendi evine yaptırdığı hususi sinemasında izlemeyi tercih eden zengin patronlara da açılmış. ama yine de sadece davet üzerine olabiliyormuş. yani benim param var bu hizmeti alayım diyen herkes kulübe alınmıyor.


kulübe girmek isteyenler giriş ücreti olarak 100.000 amerikan dolarını ateşliyor. daha sonra kulüpte kalabilmek için de aylık 4.000 dolar ödenmesi gerekiyor.

bu hizmeti bir ya da daha fazla stüdyodan aldığı bilinen ünlü aktörler, yönetmenler, yapımcılar, müzisyenler ve cemiyet dışı bazı isimler şöyle: tom cruise, ben affleck, sharon stone, sylvester stallone, steven spielberg, woody allen, david lynch, quentin tarantino, peter guber, lorenzo di bonaventura, joel silver, peter chernin, harvey weinstein, tom rothman, stephen schwarzman, lionel richie, barry manilow, rupert murdoch, suud el-faysal.

https://dsilt.com/blog-2/category/bel-air-circuit

Kaliteli Filmi Kaliteli Salonda İzlemeyi Sevenler İçin Ayrıntılı Bir Sinema Salonu Rehberi

Ebeveynler, Karantinadaki Çocukların Psikolojisi İçin Nasıl Davranmalı?